НККЕП

Операція “Порятунок”

Операція “Порятунок”

20 квітня 2018 р. колектив Новомосковського МРУ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області в особі Махова Сергія та його команди рятівників  отримує слова вдячності від керівництва, педагогічного колективу та всієї студентської спільноти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до тварин.

Біля центрального  входу в коледж на верхівці високого дерева опинилася кішка. Вона просиділа там дві доби, терпіла дощ і холод. І як не намагалися співробітники та викладачі коледжу допомогти їй спуститись,- спроби були марними. Напевне, тваринка б загинула…

То ж, наполегливі зусилля директора коледжу Піхотіної Л.М., заступника  директора з виховної роботи Бут О.Л. та Махова Сергія з його неймовірно  чуйною командою  рятівників нарешті спасли багатостраждальну кішечку.

Хтось скаже, що це – марно витрачені кошти платників податків.

А ми, освітянська спільнота, педагоги,  вбачаємо в цій події важливий урок людяності і доброти, який був проведений перед очима студентів.

Мали місце не слова. Не порожні заклики. Не показова увага.

Було справжнє піклування, чуйність, небайдужість до збереження  Життя, самовідданість і допомога в скрутній ситуації і, врешті-решт, цивілізаційний підхід та дбайливе ставлення до братів наших менших.

Світ врятує Любов!!!