НККЕП

Участь студентів НККЕП у семінарі-тренінгу «Запобігання торгівлі людьми»

Участь студентів НККЕП у семінарі-тренінгу «Запобігання торгівлі людьми»

21  травня  2018 року  студенти ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» Алєксєєв Богдан, Сучіхін Артем та Бакай Ілона  взяли  участь у семінарі-тренінгу  «Запобігання торгівлі людьми», який проводився на  базі Новомосковського міськрайонного центру зайнятості.

 Провела тренінг Моргун Олена – голова правління громадської організації «Промінь-Дніпро»,  яка є партнером  Міжнародної організації  з міграції (МОМ).

Проведення цього заходу є дуже актуальним, тому що за оцінками МОМ понад 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.  І  ця цифра, з великою ймовірністю, буде зростати, тому що все більше  і більше українців  виїжджають  за кордон  в пошуках  «кращої  долі»  і  погоджуються на нелегальне працевлаштування.

Куратор  та  учасники  семінару-тренінгу під час спільної роботи   визначили правові основи торгівлі людьми як злочину, проглянули відеофільм та  обговорили  наступні  основні питання:

  • Хто може постраждати від торгівлі людьми?

  • Як вербують торгівці людьми?

  • Які особливості працевлаштування за кордоном?

  • Які правила безпечної подорожі за кордон?

  • Яку допомогу можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми?

  • До кого звернутися за порадою та допомогою?

Всі учасники семінару-тренінгу взяли участь в анкетуванні,  отримали  рекламні матеріали за визначеною темою.

У заході також взяв участь представник  Новомосковського бюро правової допомоги, який розповів про послуги, які надає дана установа, та її місцезнаходження.