НККЕП

Вітаємо викладача Сербіненко Валентину Олександрівну з ювілейним днем народження!

Вітаємо викладача Сербіненко Валентину Олександрівну з ювілейним днем народження!

Є люди, які випромінюють душевне тепло, віддаючи його іншим. Вони народжені для того, щоб творити добро. Саме ці слова найяскравіше характеризують викладача математики Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки Сербіненко Валентину Олександрівну.

У далекому 1972-му, опанувавши педагогічну майстерність, молодий вчитель Сербіненко В.О. розпочала трудову діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах міста Новомосковська. З року в рік долала вона шлях до висот професіоналізму, навчаючи та виховуючи молоде покоління. А 2002 року Валентину Олександрівну – вже досвідченого педагога – радо прийняв Новомосковський кооперативний економіко-правовий технікум, який став для неї другим домом і в якому Сербіненко В.О. трудиться й нині. Надзвичайно відповідальний спеціаліст творчо і натхненно працювала викладачем, сумлінно виконувала обов’язки керівника студентських груп. Написання планів занять, перевірка конспектів, педради, виховні заходи і зовсім мало часу на особисте життя – така нелегка викладацька доля. З того часу пролетіло понад 40 років, тисячі занять, сотні випускників.

Сербіненко В.О. є безумовним авторитетом для студентів і колег, які поважають її за принциповість, енергійність, ініціативність, надзвичайну порядність та добросовісність. Багато викладачів і студентів вдячні Валентині Олександрівні за те, що своїми вчинками вона є прикладом відповідальності та сумлінності. Неодноразово багаторічна педагогічна діяльність Сербіненко В.О. отримувала високу оцінку. Але найголовніша її нагорода – високий авторитет і глибока повага студентів, батьків, колег. А ще вона прекрасна жінка, дбайлива господиня, турботлива мама і бабуся. Валентина Олександрівна завжди відзначалася надзвичайною відповідальністю та цілеспрямованістю. Незважаючи на поважний вік, вона і зараз не уявляє себе без коледжу, викладає студентам одну з найважчих дисциплін – математику.

29 вересня Сербіненко В.О. відзначила ювілейний день народження. Колектив коледжу вітає Вас, Валентино Олександрівно, і щиро зичить доброго здоров’я на довгі роки, творчого натхнення у праці на благо нашого коледжу, нових здобутків, добробуту, щастя. Нехай ще довго залишається молодою Ваша душа, повниться радістю кожен прожитий день, нехай Ваше щире серце не знає втоми, а улюблена праця приносить насолоду, визнання колег та студентів. Висловлюємо почуття поваги і любові за вашу працю, високий професіоналізм, почуття гумору та незгасаючий оптимізм.