DataLife Engine > Комерційне відділення > Головна сторінка

Головна сторінка


9-12-2010, 08:49. Разместил: admin

Комерційне відділення 


 має багату і славну історію, адже саме тут з дня заснування коледжу здійснюється підготовка товарознавців-комерсантів (спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"). Відділення готує також молодших спеціалістів для сфери обслуговування за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа», які  постійно  користуються попитом на ринку праці.

  Провідною цикловою комісією  комерційного відділення є циклова комісія  комерційних дисциплін. Викладачі циклової комісії вважають, що якість знань 

 

 

Завідавач комерційного    

відділення Дідікова О.М.

  студентів,  теоретична озброєність майбутніх спеціалістів, їх творча активність,сучасне економічне мислення,  психологічна адаптованість до ринкових умов залежить від форм і методів навчання, тому вони    постійно удосконалюють методику викладання та застосовують інноваційні технології при викладанні  фахових дисциплін, а саме:  проблемне навчання, технології ситуаційного навчання (кейс-методи),  заняття з елементами ділової гри, заняття на виробництві  та інше.      

             

         Виховна робота серед студентів має професійне спрямування. Традиційними вже стали на відділені “Тиждень спеціаліста”, “Олімпіади комерційних знань”,  «Кращий випускник року»,зустрічі з практичними працівниками, випускниками коледжу, екскурсії на комерційно успішні  підприємства Дніпропетровщини, науково-практичні конференції.

         Свої  знання  та  вміння студенти поглиблюють і удосконалюють відвідуючи наукові товариства викладачів та студентів "Творчість та професіоналізм", яке очолює  Войтович Н.М., та «Знак якості», яке очолює Дроздова К.М.  Під їх керівництвом студенти займаються  науково-дослідницькою  та творчою роботою.

         Студенти комерційного  відділення беруть активну участь у художній самодіяльності та спортивному житті коледжу, а також є членами ради  самоврядування коледжу.


Методичною проблемою циклової комісії є 

«Підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, які здатні ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства на основі сучасних освітніх технологій навчання і виховання»

Вернуться назад