DataLife Engine > Інформація > Виховна робота

Виховна робота


10-06-2016, 18:22. Разместил: admin
СИСТЕМА ВИХОВНОЇ РОБОТИ У КОЛЕДЖІ
Розглядаючи концепцію освіти як процес розвитку творчої особистості, педагогічний колектив коледжу веде пошук нових педагогічних технологій, що сприяють формуванню середовища, яке розвиває, навчає та виховує. Виховна діяльність навчального закладу – це цілісне динамічне формування, яке складається з аудиторної та позааудиторної виховної роботи.
Виховна робота[/center]
У НККЕП впроваджена комплексна система студентського самоврядування, яка координує роботу на відділеннях, студентських групах, серед студентів, які проживають у гуртожитку. Студентське самоврядування сприяє створенню умов для вільного розвитку особистості через залучення її до різноманітних видів творчої діяльності. 
Виховна робота

Творчий потенціал розкривається завдяки роботі гуртків художньої самодіяльності, спортивних секцій. Щорічно студенти коледжу беруть участь в огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед колективів ВНЗ I рівня акредитації Укоопспілки «Студентські перлини – тобі, Україно!»
Виховна робота
Виховна робота
Науково-дослідницька робота студентів є головною сполучною ланкою між навчальною підготовкою спеціаліста та його професійною діяльністю. Члени наукових студентських товариств та гуртків проводять наукові дослідження в управлінській, комерційній, юридичній та економічній галузях знань. Активно проводяться дослідження актуальних проблем розвитку споживчої кооперації України, підвищення соціально-економічної ефективності її функціонування. Щорічно студенти коледжу – члени НТСВ беруть участь у проведенні  науково-практичної конференції Укоопспілки «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства»
Виховна робота
Вернуться назад