Головна19-06-2016, 18:33

 

     Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В. Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки створено відповідно до Постанови Центроспілки від 07 червня 1957 року за №195. Три денні відділення коледжу : економічне, комерційне та юридичне, а також заочне відділення готують молодших спеціалістів для різних галузей економіки України.


  

Шановний друже!


     Перед тобою стоїть зараз нелегка задача - обрати свій життєвий шлях.
Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в цьому житті.
     Чому ми беремо на себе відповідальність і запрошуємо Вас на навчання?
     Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. С.В. Литвиненка - це сучасний навчальний заклад, який дбайливо зберігає та примножує кращі традиції навчання і виховання в системі навчальних закладів Укоопспілки і який знають не тільки на Дніпропетровщині, а і в межах всієї України.
     Пропонуємо ознайомитися з нашим навчальним закладом, де здобувають професійні знання майже 1000 студентів.
     Педагогічний колектив коледжу - це люди з високим творчим потенціалом, які в освітній діяльності активно застосовують сучасні інноваційні технології, формуючи професійний та інтелектуальний потенціал нашої держави. Своє завдання ми бачимо у підготовці професіоналів, які володіють новими знаннями та вміють працювати у жорстких умовах ринкової економіки.
     У коледжі дбають про професійну підготовку студентів, але не менш важливою вважають виховну роботу,головна мета якої - сформувати гармонійно розвинену особистість, враховуючи індивідуальність кожного. У коледжі діють клуби за інтересами, наукові студентські товариства, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, загони шефської допомоги, літературно-музична вітальня, театр мініатюр, КВК. За традицією проводяться предметні тижні, олімпіади, фестивалі, огляди і конкурси. Всі бажаючі можуть виявити свої нахили і таланти. 
     Все це об'єднує студентів та викладачів у дружню родину.


Директор Новомосковського кооперативного
коледжу економіки та права ім. С.В. Литвиненка
Любов Миколаївна Піхотіна
 
   

 


Теги
admin04169
Изучить полную версию новости
назад 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60далее