НККЕП » Економічне відділення » Головна сторінка

ЕКОНОМІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 


          Бухгалтерський облік виник в глибоку давнину. Покликаний до життя потребами держави і людей, які зайняті виробництвом і обміном. Він був і буде супутником людства на всіх етапах його еволюції.

            Реформування економічних процесів в Україні, створення ефективних ринкових відносин і взаємозв’язків між підприємствами як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках потребує наявності висококваліфікованих фахівців.

     Аналіз забезпеченості трудовими ресурсами головного замовника Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка Дніпропетровської облспоживспілки доводить, що рівень забезпечення економічними кадрами підприємств і організацій системи споживчої кооперації недостатній.

       Мотивація професійного вибору, відношення студента до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримує про відповідну спеціальність.

      Спеціальність 071 «Облік і оподаткування» визначена Переліком галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого Постановою КМУ № 266 від 29.04.2015 р.

         Коледж спрямовує майбутнього фахівця на досягнення головної мети його професійної діяльності – оволодіння необхідним обсягом теоретичних та практичних  знань  під час аудиторного навчання, їх розширення і поглиблення  під час самостійної та науково - дослідницької роботи і застосування набутих знань в сфері трудової діяльності.

 

  

  

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 


Теги
admin6122
Роздрукувати
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/nkkep/.system/tmp) in Unknown on line 0