НККЕП » Останні новини » Інноваційна економічна освіта - запорука економічного процвітання України

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім.С.В.Литвиненка ось уже понад 50 років здійснює фундаментальну та потужну економічну освіту студентів. За напрямом  «Економіка та підприємництво» здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями «Бухгалтерський облік» та «Товарознавство та комерційна діяльність». Проте, всебічні економічні знання студенти отримують не тільки через навчальні заняття. Активну участь беруть студенти коледжу у різноманітних олімпіадах, конкурсах та турнірах.

Так, 16 квітня 2015 р. на базі Криворізького міського базового коледжу економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана»  було проведено ІІІ обласний етап олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Олімпіада проводилась з метою активізації пізнавальної діяльності студентів, розвитку та реалізації інтелектуальних і творчих здібностей студентської молоді.

Представниками такої обдарованої молоді від НККЕП ім.С.В.Литвиненка стали Кривошея Альона та Бережна Софія – студентки економічного відділення коледжу. Результатом запеклої боротьби на олімпіаді стала переконлива перемога цих студенток в  завершальному турі олімпіади, які посіли відповідно  2 та 4 місце серед 14 учасників 7 навчальних закладів Дніпропетровської області.

То ж, сердечно  вітаємо  студенток нашого коледжу, бажаємо їм подальших перемог та звершень, творчого натхнення та горіння. Їх сьогоднішні перемоги в освіті – це запорука майбутнього процвітання України.

 

Інноваційна економічна освіта - запорука економічного процвітання України

Інноваційна економічна освіта - запорука економічного процвітання України

Інноваційна економічна освіта - запорука економічного процвітання України


 


Теги
Распечатать