НККЕП » Головна » Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін
Головна17-10-2016, 00:15

У НККЕП ім. С.В.Литвиненка з 10 по 13 жовтня 2016 р. цікаво та змістовно пройшов тиждень циклової комісії юридичних дисциплін.

Проведення щорічного конкурсу «Кращий юрист» сприяє удосконаленню системи знань та підвищенню кваліфікації правників, підвищенню рівня знань та престижу їх освіти, розвитку ініціативності та творчості, утвердженню поваги до права. Завдання конкурсу - виявити і заохотити найбільш професійно підготовлених студентів юридичного відділення, виховувати у них здоровий дух змагальності, сприяти підвищенню їх професійної майстерності.

У конкурсі взяли участь 10 учасників - студентів 4 курсу спеціальності «Правознавство». Перемогу  здобула студентка групи Ю-41 Калашник Руслана.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Під час проведення конкурсу «Кращий юрист»

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін
Працює компетентне журі
Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Учасники та журі конкурсу

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Кращий юрист - 2016 Калашник Руслана

В рамках проведення тижня для студентів 2-го курсу було проведено зустріч з практичними працівниками, колишніми випускниками коледжу, які працюють за фахом.

На зустріч зі студентами завітали: 

- Хрол Валерія Миколаївна - державний виконавець Новомосковського міськрайонного відділу державної виконавчої служби;

- Смик Сергій Володимирович - головний спеціаліст юридичного сектору Новомосковського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області;

- Харченко Тетяна Василівна - начальник сектору ювенальної превенції Новомосковського відділу Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області;

- Іщенко Світлана Павлівна - головний спеціаліст юридичного управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

- Пасішна Ірина Миколаївна - фахівець з профорієнтації  Новомосковського міськрайонного Центру зайнятості;

- Артемова Світлана Миколаївна - юрисконсульт Управління праці та соціального захисту населення виконкому Новомосковської міськради.

Практикуючі юристи розповіли про особливості своєї роботи та націлили студентів на відповідальне ставлення до навчання. Адже глибокі теоретичні знання - це добре підґрунтя для здобуття вищої освіти та 80% успіху в оволодінні практичною діяльністю.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Директор коледжу Піхотіна Л.М. зі студентами та запрошеними практичними працівниками

Незабутня подія для студентів юридичного відділення - екскурсія до виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Відповідальна за захід викладач юридичних дисциплін Мітченко О.С., яка  за сумісництвом є начальником організаційного відділу Новомосковської міської ради. Студенти занурилися в атмосферу роботи депутатів, юридичного та інших відділів.

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін
Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Студенти ІІІ курсу юридичного відділення з викладачами Панченко Л.О. і Мітченко О.С. в залі засідань міськвиконкому

Наступний захід тижня - змагально-розважельне шоу правововий брейн-ринг «Хто зверху?», в якому взяли участь збірні команди дівчат та хлопців юридичного відділення. Захід довів, що студенти, які навчаються за спеціальністю "Правознавство" - розумні, ерудовані, творчі особистості з неабияким почуттям гумору. Найкраще себе розкрили майбутні юристки, які і взяли верх над хлопцями.

Правовий брейн-ринг – комплексний профорієнтаційний та правопросвітницький захід, спрямований на підвищення правової освіти та розвиток особистості студента як важливого аспекту формування нової генерації суспільства, правосвідомої патріотичної молоді. 
Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін
Гравці та гості правового брейн-рингу

В межах співробітництва НККЕП ім. С.В.Литвиненка з Дніпропетровским державним університетом внутрішніх справ доцент кафедри цивільно-правових дисциплін кандидат юридичних наук Саксонов Владислав Борисович провів для студентів ІІІ курсу юридичного відділення лекцію на тему «Актуальні питання юридичного забезпечення цивільно-правових відносин в Україні».

 

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін
Під час лекції

 

Під час підготовки і проведення конкурсів, екскурсій, турнірів, брейн-рингів, зустрічей з представниками правоохоронних органів у студентів формується самостійність, творчість, правове мислення, пізнавальний інтерес майбутнього професіонала.

Теги
Роздрукувати