НККЕП » Головна » 20 жовтня у НККЕП пройшли спортивні змагання "Козацькі розваги"
Головна25-10-2016, 20:42

20 жовтня на спортивному майданчику Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка відбулося спортивне свято «Козацькі розваги», присвячене Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь студенти  І та ІІ курсів. Юнаки виборювали першість у таких вправах, як підтягування на перекладині, силові вправи на спортивних брусах, набивання футбольного м’яча та перетягування канату.

І місце у підтягуванні на перекладині (17 разів) виборов Рязанов Ігор (група ТКМ-21), на спортивних брусах (34 рази) – Дубачинський Назар (група ТКМ-21), у набиванні м’яча (49 разів) – Сахновський Богдан (група Ю-11).

Перетягування канату виграла група Ю-12, ІІ місце посіла група Ю-11, а ІІІ місце – збірна команда груп  БТКМ-11 та РО-11.

Директор коледжу Піхотіна Л.М. подякувала учасникам змагань, майбутнім захисникам країни, побажала їм подальших успіхів, вручила переможцям почесні грамоти.
На фото: під час спортивного свята "Козацькі розваги"
20 жовтня у НККЕП пройшли спортивні змагання "Козацькі розваги"
І місце у підтягуванні на перекладині виборов Рязанов Ігор (група ТКМ-21)