НККЕП » Головна » У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"
Головна31-10-2016, 19:26
16 листопада 2015 року в актовому залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся гала-концерт огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Агов! Ми шукаємо  таланти - 2015». 
Вже традиційно кожного року восени Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ під керівництвом Заслуженого працівника культури України Володимира Литвиненка разом зі Студентським профкомом (голова Микола Слуценко) та Студентським парламентом (голова Микола Глодов`юк) проводить огляд-конкурс художньої самодіяльності студентів. Цьогорічний огляд-конкурс приємно здивував організаторів заходу, адже у ньому взяли участь близько двох сотень студентів з восьми інститутів університету, котрі проявили себе у співах, танцях, грі на музичних інструментах, декламуванні поезії, драматичному жанрі тощо. Зокрема, чимало першокурсників стали справжнім відкриттям року.
У заключному концерті огляду-конкурсу «Агов! Ми шукаємо  таланти - 2015» взяли участь 50 студентів. Учасники концерту тішили глядачів високопрофесійним виконанням естрадної пісні, декламуванням інтимної лірики, дивували грою на класичній гітарі, саксофоні, роялі,  вражали глядачів бальними, естрадно-спортивними танцями, веселили  українським гумором. Гостею концертної програми була директор господарського комплексу університету Анна Василів з пісенним подарунком «Любов останньою ніколи не буває». Ведучими концерту були студентка інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Марія Вацеба та художній керівник Центру культури і дозвілля студентів Іван Тимків. Сюрпризом для всіх присутніх був виступ проректора з науково-педагогічної роботи, професора Олега Мандрика, який від імені ректора привітав та вручив грамоту університету директору Центру культури і дозвілля студентів, Заслуженому працівнику культури України Володимиру Литвиненку за багаторічну сумлінну працю, професійне і добросовісне виконання службових обов`язків та з нагоди 35-річчя творчої діяльності в університеті.
Після виступу студентів відбулось нагородження переможців огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Нагороджували переможців голова журі творчого конкурсу – Заслужений працівник культури України, директор Центру культури і дозвілля студентів Володимир Литвиненко та члени журі – заступник директора Центру культури і дозвілля студентів Антоніна Гавриленко, художній керівник Центру культури і дозвілля студентів Іван Тимків, голова Студентського парламенту Микола Глодов`юк, голова Студентського профкому Микола Слуценко та представник Студентського парламенту Анастасія Дика
Навчання у коледжі - не лише вивчення необхідної теорії та реалізація знань на практиці, а й нагода знайти спосіб розкриття власного творчого потенціалу. Саме тому 25 жовтня 2016 року в актовому залі Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненка відбувся концерт-огляд художньої самодіяльності «Увага! Ми шукаємо  таланти - 2016»
Вже традиційно кожного року восени за підтримки дирекції коледжу та студентського самоврядування проходить огляд-конкурс художньої самодіяльності студентів. Цьогорічна концертна програма приємно здивувала організаторів заходу та глядачів, адже у ній взяли участь найталановитіші студенти юридичного, економічного та комерційного відділень, котрі проявили себе у співі, танцях, грі на музичних інструментах, декламуванні поезій, драматичному жанрі тощо. Зокрема, чимало першокурсників стали справжнім відкриттям року. Учасники концерту тішили глядачів високопрофесійним виконанням популярних та народних пісень, декламуванням лірики, дивували грою на гітарі, вражали глядачів сучасними та спортивними танцями. Сценарій концертної програми підготувала студентка гр. РО-21 спеціальності "Ресторанне обслуговування" Чала Любов.  
Публіка сприймала виступи "на ура", підтримувала кожного учасника, адже всі студенти виступали достойно і талановито. Першокурсники довели, що дійсно багаті талантами і мають повне право носити почесне звання студента НККЕП. Директор коледжу Л.М.Піхотіна висловила вдячність учасникам концерту, які створили прекрасний настрій у всіх присутніх. Любов Миколаївна зазначила, що сьогодні розкрилося багато нових талантів, нових яскравих зірочок. І всі ми сподіваємось, що ще не раз побачимо на сцені нашу талановиту молодь з новими виступами.  
На фото - учасники концертної програми "Увага! Ми шукаємо таланти!"
У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"

У НККЕП пройшов концерт "Ми шукаємо таланти - 2016!"Теги
Роздрукувати