НККЕП » Інформація » Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"
Інформація13-04-2017, 22:02

«Мій  вибір – успіх та професійна кар’єра

 

12 квітня 2017 року за ініціативою Новомосковського міськрайонного центру зайнятості на базі Новомосковського коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненка відбувся черговий профорієнтаційний вернісаж під назвою «Мій  вибір – успіх та професійна кар’єра!»  для учнів  9-х класів  Миколаївської,  Королівської, Спаської, Знаменівської №1 загальноосвітніх шкіл.

Відкрила профорієнтаційний вернісаж профінформатор центру зайнятості Санжаревська Ірина Андріївна, відзначивши  важливість вибору майбутньої професії для кожної людини.

Завідувач підрозділу з професійної підготовки та профорієнтаційної роботи Дідікова Ольга Миколаївна розповіла школярам про спеціальності, за якими буде здійснюватися підготовка молодших спеціалістів у коледжі у 2017 році.

А далі студенти  коледжу презентували свої спеціальності і продемонстрували набуті професійні навички. Майбутні  юристи  Валієва Севіль та Носик Ілля запропонували школярам цікаву відеоподорож в юриспруденцію. Майбутні товарознавці Полуекто Олена та Ретізник Олеся разом з викладачем Товарознавста продовольчих товарів Правдою Наталією Володимирівною провели майстер-клас по виявленню фальсифікованих чаю, сметани та згущеного молока. Майбутні бухгалтери  Чернявський Тимофій, Дубікова Наталія, Беннер Андрій, Галіздра Діана та  Касьяненко Анастасія  продемонстрували  навички роботи з  програмою «1С: Бухгалтерія 8.0». Майбутні ресторатори Кривошея Олександра, Самойленко Вікторія, Курдій Дарія та Кожухар Роксолана провели майстер-клас по приготуванню коктейлів та  фруктових чаїв і пригостили ними  школярів.

 

Сподіваємося, що  нашим гостям сподобалося спілкування зі студентами коледжу і вони отримали багато корисної  інформації та насолоду від чайної церемонії.

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"

Квітневий "Профорієнтаційний вернісаж"Теги
Распечатать