НФККЕП

Наші традиції

В Новомосковському фаховому кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В. Литвиненка  функціонує продумана система організації виховної роботи серед студентів, яка має гарні традиції різноманітних студентських заходів.

З 1 вересня наш заклад освіти гостинно відкриває двері для великої коледжанської родини.

 

1 вересня

 

Посвята в першокурсники 

 

День міста 

  

День вчителя 

 

Флешмоби 

  

 

День студента

 

День Європи

  

 

Тиждень науковців 

  

 

Спортивно-оздоровча робота полягає в організації роботи студентських спортивних секцій, участі спортсменів та збірних команд у спартакіадах, пропаганді здорового способу життя. Основне завдання спортивного сектору – це пропаганда здорового способу життя.

 

Ранкова зарядка 

 

День здоров’я

 

День фізкультурника

 

Фестиваль ритмічної гімнастики

  

 

Козацькі розваги

  

 

Активно працює  волонтерська організація «Долоні добра».

Проводяться тренінги з волонтерами, акції до дня визволення міста Новомосковськ від німецько-фашистських загарбників, до Дня боротьби зі СНІДом, до Дня донора тощо.

Доброю традицією у волонтерських справах студентів коледжу стало проведення концерту, присвяченого Міжнародному дню людей похилого віку у Новомосковському територіальному центрі соціального обслуговування населення, що проводиться з метою  навчити здобувасів освіти ставитися з повагою до цих людей, допомагати їм, дати студентам усвідомити, що підтримка непрацездатних людей - справа кожного громадянина. Тепла атмосфера спілкування, життєвий досвід мудрих ветеранів – це неабиякі уроки життя для волонтерів-організаторів і для учасників заходу.

 

 

Цікаво проходять волонтерські акції на вулицях міста: «Подаруй посмішку»,  «Обійму задарма», «За єдину Україну», «Схід та Захід разом», акції до Дня вишиванки, до Дня захисту дітей  та багато інших.

 

 

 

Щорічно до Дня Святого Миколая волонтери коледжу вітають дітей, які знаходяться в цей час на стаціонарному лікуванні у дитячому відділенні міської лікарні. Студенти показують театралізоване дійство та дарують солодкі подарунки.

 

 


 

Накопичується скарбничка добрих справ: волонтери нашого коледжу взяли шевство над дитячим садком «Росинка», показують лялькові вистави, волонтери-аніматори займаються з дітьми.

 

 


 

До новорічних свят студенти коледжу готують новорічну казку та різноманітні конкурси для дітей викладачів та студентів.

 

 


Національно-патріотичне виховання

 

День писемності

  

 

До Дня Соборності 

  

 

День вишиванки 

  

 

Масляна 

  

 

Великдень 

  

 

День перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні 

  

 

Участь в олімпіадах, конкурсах та конференціях

 

Кращий ресторатор


 

Кращий товарознавець

 

Переможці ІІ туру  І етапу олімпіади з дисципліни "Економіка підприємства". В олімпіаді взяли участь студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Новомосковсько-Павлоградського регіону. Студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненка Васюченко Валерія та Беннер Андрій у запеклій боротьбі здобули І та ІІ місця відповідно.

 

 

У  ІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ   ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ  «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО КОРИСТУВАЧА  ПРОГРАМОЮ «1С: БУХГАЛТЕРІЯ.8» студент групи  Б-31 спеціальності "Бухгалтерський облік" БЕННЕР АНДРІЙ ПОСІВ 2 МІСЦЕ