НККЕП

6 листопада у коледжі пройшли практичні об’єктові тренування з цивільного захисту

6 листопада у коледжі пройшли практичні об’єктові тренування з цивільного захисту

Основна причина, що впливає на катастрофічні наслідки пожеж, – це відсутність організації в процесі евакуації людей. Саме з цією метою 06 листопада 2018 року  на території Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка пройшли практичні об’єктові тренування з цивільного захисту на тему:  «Дії керівного складу, штабу, формувань ЦЗ та персоналу навчального закладу при виникненні надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру. Організація виконання заходів по захисту студентів та персоналу коледжу на випадок пожежі».

Завданням тренування було закріпити та відпрацювати дії учасників навчально-виховного процесу та формувань ЦЗ Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка в разі виникнення НС природного характеру та пожежі, а також рятування потерпілих.

Співробітники, викладачі та студенти, почувши сигнал про пожежу, залишили навчальні аудиторії та організовано вийшли на подвір’я коледжу.

Менше ніж через 5 хвилин було евакуйовано 450 осіб. Ланкою пожежогасіння під керівництвом командира Воробйова Володимира Володимировича було продемонстровано способи пожежогасіння, а медична ланка під керівництвом командира Нейман Ніни Михайлівни разом зі студентами продемонстрували надання першої медичної допомоги постраждалому.

Активну участь у проведенні евакуації, а саме рятуванні потерпілого, взяли студенти ІІІ курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" групи ТКМ-31 , а саме: Крутенко Людмила, Ткаченко Анастасія, Гетьман Владислав, Киричик Дмитро, Яріз Ігор, Хабаров Данило, Артемов Давид.

Проведені об’єктові тренування були надзвичайно корисними для студентів. Подібні заходи дадуть змогу в реальних складних обставинах швидко зорієнтуватися та прийняти правильні, життєво важливі рішення. Врятувати власне життя та надати допомогу потерпілим – це основна мета проведених тренувань.

Триває евакуація

Інструктаж інженера з охорони праці Правди Н.В.

Учасники тренувань з ЦЗ

"Майстер-клас" з пожежогасіння показує Воробйов В.В.

Надання першої медичної допомоги постраждалому під час евакуації