НККЕП

Дні відкритих дверей

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ

 

Такий цікавий та надзвичайно корисний захід, який в коледжі проводиться уже традиційно, - є вичерпним першоджерелом інформації для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів м. Новомосковська, Новомосковського району та Дніпропетровщини в цілому.

Символічні двері коледжу «відкрилися» 17 березня 2018 р. для тих, хто бажає отримати деталізовану, розширену та поглиблену інформацію про історію коледжу (здійснює підготовку спеціалістів з 1957 р.), про його сучасне життя, а саме: стан матеріально-технічної бази, забезпечення високого рівня комп’ютеризації освіти (наявність парку сучасних ПК та ліцензованого програмного забезпечення), про спеціальності, за якими здійснюється якісна фахова підготовка молодших спеціалістів, про умови прийому до НККЕП ім.С.В.Литвиненка у 2018 р., тарифи за навчання, забезпечення  студентів гуртожитком та ін.

А ще гостей коледжу зацікавила інформація про розмаїття насиченого студентського життя, яке вирує у нинішніх студентів коледжу: робота величезної кількості гуртків, клубів за інтересами, спортивних секцій, КВК, фестивалів шейпінгу та спортивної гімнастики, конкурси краси, участь у волонтерському русі тощо.

 

Гості коледжу отримують змістовну інформацію
про особливості приймальної кампанії 2018 року

 

Директор Любов Миколаївна Піхотіна ознайомила майбутніх абітурієнтів з умовами навчання у коледжі

 

Сьогоднішні учні – завтрашні майбутні студенти уже хочуть потрапити до цієї гостинної,
теплої, родинної сім’ї - сім’ї під назвою «НККЕП ім. С.В.Литвиненка»

 

Директор коледжу відповідає на запитання батьків

 

Здійснюється запис на підготовчі курси

 

Екскурсія по коледжу для майбутніх абітурієнтів

 

Чекаємо на вас, шановні друзі!
Двері коледжу відкриті для вас не лише сьогодні.
Вони відкриті для вас завжди.

З повагою, директор коледжу Піхотіна Л.М.