НККЕП

Blog

Триває набір абітурієнтів на підготовчі курси. Початок роботи – у лютому 2021 року

Запрошуємо майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів професійно-технічних навчальних закладів на підготовчі курси з поглибленого вивчення української мови, математики та історії України.

Наші досвідчені викладачі допоможуть вам підготуватись до ДПА, ЗНО та вступних випробувань у  коледжі.

Запис на курси відбувається в приймальній комісії коледжу (каб. 111).

Початок занять - у лютому 2021 р.

21.01.21 відбулося чергове засідання НТСВ “Лабораторія Правди”

20 січня 2021 року за допомогою платформи для проведення відеоконференцій Zoom відбулося чергове засідання НТСВ "Лабораторія Правди" (керівник Правда Н.В.) на тему "Вплив пальмової олії на організм людини". Студенти та гості засідання ознайомились з інформацією про корисні та шкідливі властивості пальмової олії, процес її виробництва. Розглянули питання про доцільність використання цього інгредієнту у продуктах харчування. Розробили рекомендації щодо захисту від надмірного споживання продуктів з пальмовою олією. Активну участь у підготовці...

“А що третій празник – святе Водохреща…”

19 січня 2021 р. за допомогою платформи Zoom було проведено засідання гуртка "До витоків народних"(керівник Знахур Н.Л.) на тему "А що третій празник- святе Водохреща..."

Студенти ознайомилися з історією свята, народними звичаями, традиціями та прикметами, дізналися, як правильно купатися в ополонці на Водохреще.

Активну участь у підготовці заходу взяли наступні студенти‍: Сопільняк Катерина, Муха Ліна, Кулик Олена, Сова Валерія, Клименко Валерія, Левицька Марія, Вавренюк Ілля, Штепко Тетяна, Чередніченко Анна.