НФККЕП

Blog

У НФККЕП пройшов тиждень циклової комісії загальноосвітньої підготовки та соціально-гуманітарних дисциплін

Цікаві та змістовні заходи провели для здобувачів освіти НФККЕП викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки та соціально-гуманітарних дисциплін під час предметного тижня з 13 по 17 березня 2023 року. Студенти ІІ курсу спеціальностей 071 Облік і оподаткування (група ОО-21), 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (група ПТБД-21) та 241 Готельно-ресторанна справа (група ГРС-21) взяли участь у дистанційній Всеукраїнській олімпіаді з української мови на інтернет-порталі "Всеосвіта" (викладач Зайченко І.Ю.). Призові місця здобули: Кравченко Микола...

Нагородження студентів НФККЕП за відмінне навчання та активну участь у громадському житті (за підсумками І семестру 2022/2023 н.р.)

У Новомосковському фаховому кооперативному коледжі економіки та права  продовжилась приємна традиція: нагороджувати здобувачів освіти за відмінне навчання та активну участь у громадському житті. Минулих семестрів це були грамоти. Цього разу дирекція коледжу  вирішила заохотити відмінників зимової заліково-екзаменаційної сесії 2022-2023 навчального року  не лише подяками, а й преміювала. Директорка коледжу Піхотіна Любов Миколаївна привітала таких студентів:
  • Дишлюк Дану Денисівну (П-21)
  • Нейман БогдануСергіївну (П-21)
  • Ричкову Вікторію Юріївну (П-31)
  • Жевжика Станіслава Олеговича (П-31)
  • Ткач Ксєнію  Олегівну (П-41)
  • Куріпко...

Заходи за лютий 2023 року

Щоб переглянути фотозвіт заходів, проведених у Новомосковському фаховому кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка протягом лютого 2023 року, натисніть тут....

Чергові засідання НТСВ та клубів за інтересами у лютому 2023 р.

01 лютого 2023 р. відбулося чергове засідання НТСВ "ПРЕЦЕДЕНТ" на тему: "Аналіз механізму надання адміністративних послуг в Україні та зміст системи публічних послуг в Україні". Продуктивними моментами дослідження стали:

1. Узагальнення досвіду організації діяльності суб'єктів надання адміністративних послуг в Україні та порівняння із зарубіжними країнами.

2. Визначено проблемні питання механізму надання адміністративних послуг.

3. З’ясовано роль і місце ефективності механізму надання адміністративних послуг та встановлено умови підвищення їх якості.