НФККЕП

Blog

У НФККЕП відбулися вибори голови ради студентського самоврядування

24 листопада 2021 р. у Новомосковському фаховому кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка відбулися вибори на посаду голови ради студентського самоврядування.

Кандидати на посаду представили програми та відеопрезентації, які були розміщені на сторінках коледжу в Facebook, Instagram та студентських групах у Viber.

Голосування відбулося у системі Viber.

Загалом у виборах взяли участь 444 особи.

У запеклій боротьбі перемогу здобула студентка І курсу юридичного віділення Сусленко Лілія (37,6 %)....

З днем студента!

Дорогі мої випускники і нинішні студенти!

Щиро вітаю вас з Днем студента!

Успіх, щастя, любов, вдача нехай супроводжують вас все ваше життя! Дякую вам за спогади, які ви залишаєте в душах викладачів!

З повагою, Любов Миколаївна. 

...

У НФККЕП пройшли заходи до Дня української писемності та мови

Мова кожного народу - це його духовна спадщина, відображення його національних традицій, світогляду та моральних цінностей. Берегти і шанувати мову - означає поважати самих себе, своїх батьків, свій народ. Це обов'язок кожного справжнього українця. 9 листопада 2021 року студенти Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка взяли участь у заходах до Дня української писемності та мови.

Радіодиктант національної єдності – щорічна подія, яку ініціює...

Про організацію навчального процесу у НФККЕП з 18 жовтня 2021 р.

У зв’язку з погішенням епідеміологічної ситуації в нашому регіоні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, на виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки України та згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (протокол позачергового засідання №38 від 15 жовтня 2021 р.), з 18 жовтня 2021 р. Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка тимчасово переходить на дистанційну форму навчання. Про відновлення занять в аудиторіях буде повідомлено пізніше. З наказом по ...