НККЕП

Blog

Триває набір слухачів на підготовчі курси

Запрошуємо майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів професійно-технічних навчальних закладів на підготовчі курси з поглибленого вивчення української мови, математики та історії України.

Наші досвідчені викладачі допоможуть вам підготуватись до ДПА, ЗНО та вступних випробувань у  коледжі.

Запис на курси відбувається в приймальній комісії коледжу (каб. 111).

Початок роботи підготовчих курсів – 01 лютого...

6 грудня відбулися “Козацькі розваги”

В День Збройних Сил України 6 грудня 2019 р. в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка пройшло спортивне свято "Козацькі розваги" серед юнаків І курсу всіх спеціальностей. І місце посіли юнаки групи ООПТБД-11 (спеціальності "Облік і оподаткування" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"). ІІ місце - група П-12 (спеціальність "Право"). ІІІ місце - група ГРС-11 (спеціальність "Готельно-ресторанна справа"). Свято підготували і провели керівник фізичного виховання Гаркуша О.А. і викладач фізвиховання Мусієнко А.І.

Вітаємо переможців ІІ етапу мовних конкурсів та олімпіади

20 листопада 2019 року на базі Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури пройшов ІІ (регіональний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови, ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. Нам надзвичайно приємно, що студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка, які взяли участь у мовних конкурсах та олімпіаді, посіли призові місця:

ІІ (регіональний)...

З днем студента!

Дорогі мої випускники і нинішні студенти!

Щиро вітаю вас з Днем студента!

Успіх, щастя, любов, вдача нехай супроводжують вас все ваше життя! Дякую вам за спогади, які ви залишаєте в душах викладачів!

З повагою, Любов Миколаївна. 

...