НФККЕП

Blog

НФККЕП отримав спеціальний статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education”

Педагогічний колектив Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка успішно завершив навчання за програмою "Google Digital Tools for Education \ Цифрові інструменти Google для освіти" і отримав спеціальний статус "Заклад освіти - учасник програми Google for Education".

...

У коледжі пройшов тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

День юриста України – це професійне свято, яке щороку відзначається 8 жовтня. Саме з 3 по 7 жовтня 2022 р. циклова комісія юридичних дисциплін Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В. Литвиненка провела у дистанційному форматі тиждень юриста.

4 жовтня 2022 р.  у коледжі відбувся онлайн-конкурс "Кращий юрист" серед студентів випускного курсу юридичного відділення. Гостями були студенти першого...

Розпочато набір слухачів на підготовчі курси

До уваги вступників 2023 року!

Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів професійно-технічних закладів освіти на підготовчі курси з української мови, математики та історії України.

Наші викладачі допоможуть вам покращити рівень знань з базових навчальних предметів.  Заняття проводитимуться дистанційно щосуботи. 

Початок роботи підготовчих курсів - після комплектування групи.

Запис на курси - у приймальній...

У НФККЕП відзначили Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. До відзначення Дня миру долучився і наш коледж.

Під керівництвом викладача Знахур Н.Л. студенти організували флешмоб «Я голосую за мир!», а також долучилися до акції «Парасольки миру». Студенти підготували символічні «парасольки миру», оздобивши їх власноруч вирізаними стрічками, голубами, долоньками та іншими символами миру. На місцевій площі Героїв студенти розгорнули «парасольки миру» з надією на те,...