НККЕП

Blog

Триває набір абітурієнтів на підготовчі курси

Запрошуємо майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів професійно-технічних навчальних закладів на підготовчі курси з поглибленого вивчення української мови, математики та історії України.

Наші досвідчені викладачі допоможуть вам підготуватись до ДПА, ЗНО та вступних випробувань у  коледжі.

Запис на курси відбувається в приймальній комісії коледжу (каб. 111).

Початок занять - з 17 жовтня 2020...

3 вересня 2020р. пройшов день здоров’я

         3 вересня 2020 року у Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка  провели день здоров'я. Основною метою заходу було залучити молоде покоління до здорового способу життя. На лісовій галявині студенти змогли не тільки помилуватися чудовою природою, а й  позмагатися із друзями у спортивних конкурсах, які завчасно підготували  викладачі фізичного виховання Гаркуша О.А. та Мусієнко А.І.

      Загалом цей день був...

У НККЕП відбулася посвята першокурсників у студенти

1 вересня 2020 року у Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім.С.В.Литвиненка почався новий 2020-2021 навчальний рік. Навчання розпочалось і для студентів, і для викладачів у незвичних умовах - з дотриманням усіх карантинних умов. Святкові заходи в нашому закладі освіти проходили в актовій залі коледжу 1 та 2 вересня для кожної академічної групи окремо. Для першокурсників усіх спеціальностей було проведено святковий захід - Посвята у студенти