НККЕП

Blog

У НККЕП відбулося родинне свято «Родина, як зірка єдина»

     Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, лагідні бабусині очі, в яких, здається, відбивається вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.        Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих...

Тренінг “Мисливці за вакансіями”

18 травня 2018 року  в межах  вивчення  навчальної дисципліни «Чинники успішного працевлаштування за фахом» (викладач Піхотіна Л.М.) профінформатор  Новомосковського міськрайонного центру зайнятості  Санжаровська Ірина Андріївна провела тренінг "Мисливці за вакансіями"  зі студентами  ІV курсу спеціальності "Правознавство".

Під час тренінгу майбутні юристи  визначили можливі джерела вакансій зі своєї спеціальності, оцінили їх переваги та недоліки,  розглянули особливості етапів підготовки  до  співбесіди та її проведення, вирішили ситуації, що стосуються поведінки ...

Студенти НККЕП взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства”

Студенти ІІ курсу Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім.С.В.Литвиненка Барсегян Карина та Воїнський Владислав (спеціальність "Право" група Ю-21) взяли участь у П′ятнадцятій науково-практичній конференції студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки "Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства", яка відбулася 17 травня 2018 р. на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Тема доповіді - "Проблеми інформаційного суспільства". Науковий керівник - викладач соціально-гуманітарних дисциплін Кулик Ю.В.

17 травня коледж відзначив Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванок відзначається щороку у третій четвер травня. В цьому році свято припало на 17 травня. Студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка теж приєдналися до святкової акції. Пропонуємо переглянути фотозвіт.

...