НФККЕП

Blog

29.01.22 – День відкритих дверей. Оголошується набір слухачів на підготовчі курси (ІІ потік). Початок роботи курсів – з 05 лютого 2022 р.

До уваги абітурієнтів 2022 року!

Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів професійно-технічних закладів освіти

на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

29 січня 2022 р.

Початок - о 10.00

Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім....

20.01.22 у групі ГРС-31 проведено лабораторні заняття з “Барної справи” у школі сучасного мистецтва “Бар і сервіс” (м. Дніпро)

20 січня 2022 року в групі ГРС-31 проведені лабораторні заняття з дисципліни "Барна справа" (викладач Сліпко В.О.) в школі сучасного мистецтва "Бар і сервіс" (м. Дніпро). Студенти відпрацьовували приготування коктейлів різними методами, дегустували приготовані власноруч коктейлі та провели конкурс на краще знання барної справи за допомогою інтернет-програми Kahoot. Майбутні ресторатори показали високі результати і нагороджені призами. Ми вдячні голові Дніпропетровської гільдії барменів Гришку Олександру та бармену Мостовому Роману за цікаву...

ОГОЛОШЕННЯ для студентів НФККЕП!

Шановні студенти!

Завершується чудовий період зимових свят і треба повертатися до справ.

Нагадуємо вам, що навчальні заняття ІІ семестру розпочинаються у понеділок, 10 січня 2022 року. Ми поновлюємо аудиторне навчання у звичному режимі. 

Розклад занять на ІІ семестр 2021 - 2022 н.р. ви зможете знайти на сторінці "Студенту" або переглянути тут.

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти та працівники Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!   Хай 2022 рік буде таким же яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як саме новорічне свято! Нехай настрій буде на висоті, а душа співає від радості!