НККЕП

Blog

До уваги слухачів підготовчих курсів (ІІ потік)!

Відновлення роботи підготовчих курсів (ІІ потік) відбудеться з 15 червня 2020 року з дотриманням санітарних вимог та соціальної дистанції. Всіх слухачів буде повідомлено засобами телефонного зв’язку.

Програма курсів з підготовки до вступу до коледжу буде відпрацьована у повному обсязі до початку вступної кампанії. Слідкуйте за змінами на сторінці "Підготовчі курси".

...

Набір на короткострокову підготовку для вступу до коледжу у червні 2020 р.

Шановні абітурієнти!

Триває набір слухачів на короткострокову підготовку (ІІІ потік) для вступу до Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка.

Початок занять - 22 червня 2020 року .

Запрошуємо випускників 9, 11 класів та професійно-технічних навчальних закладів. 

Запис на курси відбувається за телефонами: (0569) 69-01-42,    097 935 98 91,    099 149 55 12...

Флешмоб до Дня вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу чи на навчання. У 2020 році свято припало на 21 травня. Студенти Новомосковського...

Вітаємо з 75-річчям Великої Перемоги!

75-ий рік ми святкуємо День Перемоги над нацистськими загарбниками. Це свято завжди уособлюватиме героїзм, силу духу, мужність і самовідданість нашого народу на полях боїв - справжній приклад патріотизму для нащадків. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною - ціною мільйонів життів наших співвітчизників. 

У ці дні ми щиро вшановуємо своїх визволителів, трудівників тилу, усіх, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття, героїчно відстояв наше невід’ємне...