НФККЕП

Blog

22 червня – консультаційний день для вступників-2023

До уваги вступників-2023!

Приймальна комісія Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує вас на консультації з питань вступу до коледжу у 2023 році.

Чекаємо вас у приміщенні головного корпусу коледжу у четвер, 22 червня 2023 року о 9.00. Візьміть із собою ручку, зошит (будь-який тоненький), флешку.

В цей день ви дізнаєтесь,...

18 травня – День вишиванки

18 травня 2023 року НФККЕП відсвяткував день вишиванки!

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу чи на навчання.

Дякуємо ЗСУ за...

20 травня 2023 р. – день відкритих дверей

До уваги вступників 2023 року!

Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів закладів професійно-технічної освіти

20 травня 2023 р.

на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Початок о 10.00 годині 

Запрошуємо майбутніх випускників 9 та 11 класів, учнів...

Триває набір слухачів на ІІ потік підготовчих курсів

Щиро дякуємо вступникам, їх батькам, які завітали 8 квітня 2023 р. до коледжу! Обговорили питання умов вступу на навчання для здобуття фахової передвищої освіти. Ознайомились зі спеціальностями, організацією освітнього процесу в коледжі. Триває реєстрація на курси з поглибленого вивчення української мови, математики, історії України. Запрошуємо до співпраці!

До уваги вступників 2023 року!

Новомосковський фаховий кооперативний коледж економіки та права ім. С.В.Литвиненка запрошує майбутніх випускників 9 та...