НККЕП

Викладач Знахур Н.Л. – переможець конкурсу “Кращий викладач-2017” серед кооперативних ВНЗ І-ІІ р.а.

Викладач Знахур Н.Л. – переможець конкурсу “Кращий викладач-2017” серед кооперативних ВНЗ І-ІІ р.а.

Викладач української мови та літератури
Новомосковського кооперативного коледжу
економіки та права ім. С.В. Литвиненка
Знахур Наталія Леонідівна
здобула перемогу  у конкурсі
«Кращий викладач-2017»
серед кооперативних ВНЗ І-ІІ р.а.

 

3 жовтня 2017 р. на базі Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права відбувся конкурс «Кращий викладач 2017 року» серед кооперативних технікумів та коледжів України.

Від нашого коледжу в конкурсі взяла участь викладач другої категорії Знахур Наталя Леонідівна. Вона провела практичне заняття з дисципліни «Українська мова» для студентів спеціальності «Ресторанне обслуговування» на тему «Студентський проект удосконалення власного мовлення». Викладач успішно використовувала інноваційні форми і методи проведення занять, ефективно використовувала мультимедійні технології навчання, враховувала індивідуальні особливості студентів.

Конкурсна комісія оцінила роботу Наталії Леонідівни в 98 балів зі 100. За підсумками конкурсу Знахур Н.Л. здобула перемогу, посівши перше місце.

Проведення таких конкурсів сприяє виявленню та підтриманню творчої праці викладачів кооперативних коледжів, підвищенню їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Бажаємо Наталії Леонідівні здоров’я, благополуччя, злагоди в родині та успіхів на освітянській ниві. Нехай Ваша подальша професійна діяльність буде сповнена натхненням і творчими перемогами. Ми вами пишаємось!!!
Педагогічний та студентський колективи коледжу