НККЕП

Підсумки виробничої практики студентів ІV курсу спеціальності “Право”

Підсумки виробничої практики студентів ІV курсу спеціальності “Право”

Програма виробничої практики студентів спеціальності 081 "Право" передбачає планове, поетапне набуття студентами практичних професійних навичок і застосування набутих теоретичних знань у реальних умовах.

Завершальним етапом виробничої практики став публічний захист студентами своїх звітів.

Презентацію можна переглянути тут.

Захист практики проводився 15-17 квітня 2019 року. Підведення підсумків практики здійснювалось шляхом індивідуального захисту звіту кожним студентом. Під час захисту студент розповідав комісії про базу практики, формулював завдання практики і пояснював їх виконання; інтерпретував отримані результати, обґрунтовував обрану ним методику виконання завдань.

Майбутні фахівці показали належний рівень теоретико-практичної підготовленості до реалізації професійних функцій юристів, продемонстрували сумлінність та належний підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.

18 квітня 2019 року відбулася науково-практична конференція за результатами проходження практики, на якій найкращі студенти 4 курсу спеціальності 081 "Право" продемонстрували свої наукові доповіді, в яких висвітлили як реформаційні, так і проблемні питання законодавства України. Були заслухані наступні теми: «Фонд Ріната Ахметова Всеукраїнського порталу «Сирітству- НІ»», «Медіація як альтернативний спосіб вирішення спорів в Україні», «Шахрайство – проблеми сьогодення», «Реалізація проекту «Чужих дітей не буває» в Україні», «Поліцейський громади – «пілотний проект» чи повсякденна робота поліції?», «Криміналізація домашнього насильства – новела кримінального законодавства України».

Захистили звіти з виробничої практики на "відмінно" студенти:

  1. Алексєєв Богдан (Ю-41)
  2. Клименко Анна (Ю-41)
  3. Кравчук Анастасія (Ю-41)
  4. Панджич Маргарита (Ю-41)
  5. Яніщук Анастасія (Ю-41)
  6. Бакай Ілона (Ю-42)
  7. Кравченко Лілія (Ю-42)
  8. Курусь Катерина (Ю-42)
  9. Мамон Карина (Ю-42) 
  10. Сидорина Даяна (Ю-42)
  11. Слабоспицька Таміла (Ю-42).

Стажування за місцем проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням запропоновано студентам:

  1. Клименко Анна (Ю-41) - Новомосковський відділ державної виконавчої служби;
  2. Цвєткова Наталія (Ю-41) - Новомосковський міськрайонний суд;
  3. Філоненко Олександр (Ю-41) - Дніпровський районний суд;
  4. Фролова Вероніка (Ю-41) - юрисконсульт Новомосковського комбінату комунальних підприємств.

Грамоти та Подяки від керівництва баз практики за бездоганне виконання поставлених завдань отримали студенти:

Група Ю-41

  1. Козяр Анна Олександрівна: Новомосковський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області (подяка);
  2. Бондарь Марина Сергіївна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка); 2) Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області (подяка);
  3. Зуйко Валентина Віталіївна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (грамота); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  4. Клименко Анна Олександрівна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  5. Кондратенко Влада Андріївна: Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (грамота);
  6. Кравчук Анастасія Олександрівна: Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка);
  7. Лисяк Аліна Анатоліївна: Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка);
  8. Пека Денис Володимирович: Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  9. Сологуб Влада Юріївна: Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка);
  10. Фролова Вероніка Віталіївна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  11. Цвєткова Наталія Євгенівна: 1) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (грамота); 2) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка);
  12. Яніщук Анастасія Сергіївна: 1) Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області (грамота); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка).

Група Ю-42

  1.  Блінов Максим Андрійович: Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (грамота);
  2. Кравченко Лілія Іванівна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (грамота); 2) Перещепинське відділення поліції Новомосковського відділу поліції Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області (грамота);
  3. Курусь Катерина Олександрівна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (грамота); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  4. Пак Владислава ВолодимирівнаНовомосковський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка);
  5. Сидорина Даяна Віталіївна: 1) Новомосковський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області (подяка); 2) Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка);
  6. Ярова Анастасія Романівна: Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області (подяка).  

Ви - найкращі! Ми пишаємось вами!