НФККЕП

Презентації НТСВ, гуртків та клубів за інтересами

Презентації НТСВ, гуртків та клубів за інтересами

Почався новий 2022 - 2023 навчальний рік, і в Новомосковському фаховому кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка з 5 по 9 вересня 2022 р. у дистанційному форматі пройшли презентації наукових товариств студентів та викладачів, гуртків та клубів за інтересами.

05 вересня відбулася презентація НТСВ «Прецедент» (керівник Децюра Ю.В.)

Студентам юридичного відділення була презентована діяльність НТСВ, його мета, основні напрямки та завдання на поточний навчальний рік.

Запропоновано додати ще один напрям діяльності і виробити тактику по організації волонтерського проєкту для допомоги "ЖЕСТ ДОПОМОГИ" та реалізації визначних ідей студентів в цьому напрямку.

Також була створена спільнота в групі Viber, куди приєдналися студенти, які бажають взяти участь у запропонованих проєктах.

05 вересня 2022 року викладач Правда Н.В. провела презентацію НТСВ «Лабораторія Правди». До співпраці були запрошені студенти спеціальностей 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 241 Готельно-ресторанна справа, 071 Облік і оподаткування. Під час презентації викладач ознайомила студентів з діяльністю товариства, були запропоновані основні напрямки роботи, почуті пропозиції студентів щодо можливих тем для дослідження.

6 вересня 2022 року у НФККЕП відбулась презентація клубу соціологічних досліджень «Точка зору» (керівник Кулик Ю.В.)

Студенти ознайомились зі специфікою та результатами роботи клубу, отримали можливість взяти участь у пілотажному онлайн-опитуванні, запропонували актуальні теми для дослідження та обговорення. Захід викликав інтерес у присутніх, більшість з яких виявили бажання приєднатися до наукової та дослідницької роботи на базі НФККЕП.

07 вересня 2022 р. було презентовано напрямки діяльності НТСВ "DISCOVERY". Запрошені студенти економічного та комерційного відділень отримали видовищну інформацію про зреалізовані наукові проєкти та формування професійних компетенцій членами НТСВ. Були визначені теми майбутніх досліджень, які цікавлять студентську молодь в умовах воєнного стану в Україні. Тримаємо інтелектуальний фронт!

7 вересня 2022 року відбулася онлайн-презентація гуртка "До витоків народних" (керівник Знахур Н.Л.).

Студенти переглянули фотозвіт роботи гуртка за минулі роки, ознайомилися з планом роботи на новий навчальний рік, а також заповнили онлайн-анкету «Ми шукаємо таланти».

Перед студентами виступила Сусленко Лілія, голова ради самоврядування НФККЕП і запросила першокурсників взяти участь у виховній та волонтерській роботі коледжу.

Захід викликав інтерес у присутніх, більшість студентів виявила бажання приєднатися до роботи гуртка.

08 вересня 2022 року було проведено презентацію НТСВ "Творчість та професіоналізм". Були запрошені студенти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Керівник НТСВ Войтович Н.М. ознайомила студентів з основними напрямками діяльності на поточний навчальний рік, продемонструвала наочно результати творчої діяльності студентів даної спеціальності. Були визначені теми проєктів по формуванню професійних компетентностей майбутніх фахівців сфери готельно-ресторанного бізнесу.