НККЕП

Студенти НККЕП привітали викладачів зі святом працівників освіти

Студенти НККЕП привітали викладачів зі святом працівників освіти

За вікном початок жовтня, а це значить, що Україна відзначає День педагогічного працівника. Професія педагога— одна з найдавніших на Землі. Роль вчителя у розвитку суспільства завжди була надзвичайно важливою. Адже вчителі були носіями знань, які передавали наступним поколінням. Це свято за доброю традицією є більш ніж просто одним з професійних свят. Адже немає в світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б із долею вчителя, вихователя, педагога.

4 жовтня 2019 року студенти Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка теж долучилися до привітань зі святом і підготували яскраву концертну програму для викладачів та колишніх працівників коледжу (керівник - викладач Знахур Н.Л.). Цьогоріч свої таланти розкривали наші студенти прийому 2019 року: вони вітали викладачів зі святом в межах програми "Першокурсник має талант!"

Зі сцени лунали сучасні пісні, студенти декламували поетичні рядки, кружляли в запальних танцях. Глядачі були просто в захваті від молодих талантів. Директор коледжу Піхотіна Л.М. приєдналася до привітань зі святом і подякувала першокурсникам за чудову концертну програму.

 

Ведучі концертної програми - Смірнова Юлія і Вергун Марія

Співає Гасанова Арзу (П-11)

Танок від групи ГРС-11

Поетичні рядки Ліни Костенко декламує Вавренюк Ілля (П-11)

Танок групи П-12

Співає Ніколєнко Юлія (П-12)

Танок студентів групи ООПТБД-11

Дует Бардаченко Анна і Гайворонський Всеволод (ООПТБД-11)

Шаркун Григорій (П-11) вразив глядачів неймовірною поезією Михайла Лермонтова

Учасники концерту "Першокурсник має талант":

Група П-12

Група ООПТБД-11

Група П-11

Група ГРС-11

Вдячні глядачі - викладачі та ветерани праці