НККЕП

Тренінгове заняття «Викидай правильно»

Тренінгове заняття «Викидай правильно»

19 лютого 2019 р.  в НККЕП в рамках тижня циклової комісії загальноосвітньої  підготовки  та соціально-гуманітарних дисциплін було проведено освітньо-екологічне тренінгове заняття «Викидай правильно» під керівництвом викладача  Дубини Л.І.

Мета: привернути увагу студентів до актуальної екологічної  проблеми сучасності - засміченості, утилізації, впливу  сміття на здоров’я  людини.

Студенти  групи  П-12 (спеціальність "Право") представили своє бачення проблеми у вигляді  замальовок, які потім коментували. Також студентам було запропоновано заздалегідь змодельовану корзину  зі змішаним побутовим сміттям, яке вони повинні були відсортувати у спеціальні контейнери за видами матеріалів.

Екогрупа – студенти гр. ООПТБД-11 (спеціальності "Облік і оподаткування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність") Скляренко І., Птиця А. та Полтавець  М. провели інформаційну хвилинку (ознайомили з європейським досвідом правильного поводження з відходами та з науковими уявленнями  про способи зменшення відходів життєдіяльності людини).

В цей день до коледжу завітали представники  Новомосковської екошколи, які  розповіли студентам  про шляхи подолання проблеми побутових відходів,  вторинну переробку сміття  та економічне значення переробки.

Тож  пам’ятаймо, що змішані відходи – це сміття, а роздільно зібрані-ресурси, з яких можна виробити нові корисні речі.

Викидай правильно, і наша планета тобі віддячить!