НФККЕП

У НФККЕП відзначили День соборності України

У НФККЕП відзначили День соборності України

Соборність України – це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель від Києва до Запоріжжя, від Харкова до Львова. День соборності України був заснований, щоб громадяни нашої країни пам’ятали про важливість свободи і незалежності держави, в якій живуть. Здобувачі освіти НФККЕП взяли участь у флешмобі до Дня соборності  України.

Нас неможливо зупинити! Нас неможливо здолати, неможливо похитнути нашу віру в перемогу України. Колектив НФККЕП весь час тримає курс на перемогу. З перших днів повномасштабного вторгнення всі учасники освітнього процесу долучаються до благодійних акцій, щоб допомагати вимушено-переміщеним людям з тимчасово окупованих територій та нашим героям-воїнам на передовій. Благодійність та милосердя полюбляють тишу, але коротко скажемо, що викладачі і студенти коледжу підготували кімнати у гуртожитку для поселення ВПО, допомагають мешканцям усім необхідним: від продуктів харчування, предметів повсякденного вжитку до спортивно-масових заходів та подарунків для малечі. Ми систематично допомагаємо пораненим бійцям, які лікуються в закладах охорони здоров’я м. Новомосковська та району: придбання ліків, медичних апаратів, продуктів харчування, одягу, засобів гігієни та ін. На зібрані студентами та викладачами кошти неодноразово відправляли на фронт продукти харчування та смаколики.    

Внесок кожного має велике значення для майбутньої перемоги. У сезон холодів ми найбільше переймаємось здоров’ям наших захисників. У них – свій обов’язок, а у нас – забезпечити солдат усім необхідним, і в першу чергу – теплом. Тому ми долучилися до виготовлення «окопних свічок» в рамках ініційованої Департаментом освіти і науки ОДА акції «Зігрій воїна». Кожна свічка, кожний вогник несуть в собі тепло наших сердець, нашої безмежної вдячності, і вже зігрівають та оберігають наших воїнів десь на передовій.

Ми вклоняємось вам, мужні воїни, вірні сини непереможної України, низько-низько до землі. Ми молимось за кожного з вас. І не здолати нас нікому, бо в єдності наша сила!  Разом до перемоги!