НККЕП

У НККЕП пройшов черговий випуск молодших спеціалістів

У НККЕП пройшов черговий випуск молодших спеціалістів

28 червня 2019 року у Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка відбулося традиційне свято вручення дипломів. Після успішно складеної атестації довгоочікувані дипломи молодшого спеціаліста з рук директора коледжу Піхотіної Л.М. отримали випускники денного та заочного відділень. Це майбутні молодші спеціалісти з обліку і оподаткування, товарознавці, адміністратори закладів готельно-ресторанного господарства, молодші спеціалісти з права.

Пройдено значний шлях по формуванню професійних умінь і навичок. Залишилися позаду цікаві лекції та семінари, участь у спортивних змаганнях, олімпіадах та конкурсах, безтурботне студентське життя. Кваліфікаційні екзамени підтвердили належний рівень професійних знань і вмінь випускників. І ось настав момент вручення документів про освіту.

– Випускний – це завжди радісна подія із смутком на душі, – зазначила директор коледжу Піхотіна Любов Миколаївна. – Радісна, тому що ви, шановні випускники, досягли своєї мети: здобули кваліфікацію і одержали дипломи державного зразка. А трохи сумна, бо жаль розлучатися з друзями, викладачами, які весь час були поряд з вами. Попереду у вас – нове життя зі новими досягненнями, своїми проблемами, труднощами, які вам доведеться вирішувати. На ринку праці сьогодні потрібні фахівці нової формації, які вміють працювати в жорстких умовах сучасної економіки, які мають високий рівень професійної підготовки. Саме такими ви є, саме такі кадри готує наш коледж.

Студенти мали можливість попрацювати під час технологічної практики на підприємствах і організаціях міста Новомосковська і області, тож багатьом запропоновано працевлаштування за місцем проходження практики або стажування у готельно-ресторанних комплексах та базах відпочинку Болгарії.

Директор закладу вищої освіти подякувала батькам за активну співпрацю у підготовці молодших спеціалістів.

Дипломи з відзнакою отримали студенти Козяр Анна, Кравченко Лілія, Курусь Катерина, Панджич Маргарита, Плотнікова Тетяна, Пустовіт Тетяна, Сидорина Даяна, Слабоспицька Таміла, Яніщук Анастасія (спеціальність «Право»); Сітковська Тетяна, Яланська Любов (спеціальність «Облік і оподаткування»); Семененко Тетяна (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»); Мокроусова Еліна (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») .

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили рідному коледжу випускники. Бурхливими оплесками їх підтримали всі гості, які прийшли привітати винуватців свята.

Свято закінчилось – попереду цікаве та щасливе життя… Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання назавжди залишаться з випускниками на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо впевненості в собі, непохитної віри в свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Ю-41

Ю-41, Ю-42

Ю-41, Ю-42

Б-31

Б-31

РО-31

ТКМ-31

Б-31, РО-31, ТКМ-31