НККЕП

У НККЕП відбулося родинне свято «Родина, як зірка єдина»

У НККЕП відбулося родинне свято «Родина, як зірка єдина»

     Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, лагідні бабусині очі, в яких, здається, відбивається вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.
       Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.  З нагоди цих свят у Новомосковському кооперативному коледжі економіки і права ім. С.В.Литвиненка 21 травня 2018 року відбулося родинне свято «Родина, як зірка єдина». Захід підготували студенти I-II курсів разом з керівником гуртка «До витоків народних» викладачем Знахур Наталією Леонідівною.

       На свято завітали  шановні гості — батьки  наших студентів. Саме для них лунали найзворушливіші слова.

          Ведучі заходу студенти Прозорова Діана та Натха Владислава повели щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері й батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання дітей та онуків. Адже саме в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти, працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї.  

       Зі сцени звучали щирі слова вдячності матусям, татусям, бабусям, дідусям, лунали пісні, чарували танці. Прикрасило захід слайд-шоу з родинними світлинами. Свято було зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості, з родинного тепла і любові.

        Директор коледжу Піхотіна Л.М. щиро подякувала учасникам прекрасного заходу, їх батькам та побажала всім не забувати, що від благополуччя сім’ї  та знання традицій залежить культура та майбутнє нації.       

      Нехай  і надалі  в нашому коледжі  найкращі свята збирають найрідніших людей, щоб разом зберігати й примножувати традиції. 

Бережем правічні заповіти:

по собі лишити добрий слід.

ми – творці життя, батьки і діти,

невмирущий, мужній родовід.