НККЕП

У НККЕП відсвяткували День Європи

У НККЕП відсвяткували День Європи

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.

        У нашій країні стало традицією у погожі травневі дні святкувати День Європи. Відзначення Дня Європи сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. З метою поглиблення знань студентів про Європу, формування європейського світогляду, підвищення громадянської культури, 22 травня 2019 року в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка було проведено виховний захід "Мандруємо країнами Європи", який підготували студенти I курсу разом зі своїми кураторами за підтримки заступника директора з виховної роботи Бут О.Л.

      Захід проходив у форматі телепроекту "Орел і Решка". Ведучі свята – студенти Смирнова Юлія та Вергун Марія (група П-21) – віртуально відправлялися в різні країни Європи. Але за правилами на початку кожної мандрівки кидали монету, яка вирішувала, хто з них буде жити як мільйонер, а хто буде бюджетним туристом, який вчитиметься виживати. І ось подорож розпочалася...

      Студенти групи П-12 (спеціальність «Право», керівник групи Бубнєнкова О.О.) розповіли присутнім про сонячну Грецію, подарували глядачам чудовий танок "Сиртакі". Далі ведучі потрапили до Іспанії (група ГРС-11, спеціальність «Готельно-ресторанна справа», керівник групи Кулик Ю.В.), де їх чекало пристрасне "Фламенко".

       Не встигли Юлія і Марія підкинути монету, як потрапили до Франції, батьківщини кіно, моди та балету (група П-11, спеціальність «Право», керівник групи Бойко А.Л.), а потім до сонячної Мальти (група ООПТБД-11, спеціальності «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», керівник групи Верблюд С.В.).

      Під час заходу кожен студент мав змогу не тільки долучитись до культури європейських держав, а й проявити свою креативність.

       Загалом святкування Дня Європи у коледжі пройшло в дружній, веселій атмосфері. Директор коледжу Піхотіна Л.М. щиро подякувала учасникам прекрасного заходу, зазначивши, що Європа починається не за кордоном, а у серці кожного українця.

Ведучі свята Смирнова Юлія і Вергун Марія

Група П-11 (Франція)

Група П-12 (Греція)

Група ГРС-11 (Іспанія)

Група ООПТБД-11 (Мальта)

Співає Гордієнко Ірина (гр. Ю-31)

Учасники заходу з директором коледжу Піхотіною Л.М.

Національні страви народів Європи