НККЕП

У НККЕП відсвяткували День Європи

У НККЕП відсвяткували День Європи

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.

        У нашій країні стало традицією у погожі травневі дні святкувати День Європи. Відзначення Дня Європи сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. З метою поглиблення знань студентів про Європу, формування європейського світогляду, підвищення громадянської культури, 31 травня 2018 року в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка було проведено виховний захід "Мандруємо країнами Європи", який підготували студенти I-II курсів разом із заступником директора з виховної роботи Бут О.Л.

      Захід проходив у форматі телепроекту "Орел і Решка". Ведучі свята – студенти Садуненко Володимир та Яніщук Анастасія – віртуально відправлялися в різні країни Європи. Але за правилами на початку кожної мандрівки кидали монету, яка вирішувала, хто з них буде жити як мільйонер, а хто буде бідним туристом, який вчитиметься виживати. І ось подорож розпочалася...

      Студенти групи ГРС-11 (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») розповіли присутнім про сонячну Грецію, подарували глядачам чудовий танок "Сиртакі". Далі ведучі потрапили до Іспанії (група П-23, спеціальність «Право»), де їх чекало пристрасне "Фламенко".

      Аж ось на горизонті країна снігової людини - Австрія (група П-12, спеціальність «Право») і її романтичний Віденський вальс. Наступними країнами були Швейцарія (група Ю-21, спеціальність «Право») та Чехія (група П-11, спеціальність «Право»), яка закружляла всіх у запальній польці. Не встигли Володимир і Анастасія кинути монету, як потрапили до Франції, батьківщини кіно та балету (група ООПТБД-11, спеціальності «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), а потім до Італії, столиці моди та смачної піци (збірна груп Б-21 і ТКМ-21, спеціальності «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»).

      Під час заходу кожен студент мав змогу не тільки долучитись до культури європейських держав, а й проявити свою креативність.

       Загалом святкування Дня Європи у коледжі пройшло в дружній, веселій атмосфері. Директор коледжу Піхотіна Л.М. щиро подякувала учасникам прекрасного заходу, зазначивши, що Європа починається не за кордоном, а у серці кожного українця.

Група ГРС-11 (Греція)

Група П-23 (Іспанія)

Група П-11 (Чехія)

Група П-12 (Австрія)

Групи Б-21, ТКМ-21 (Італія)

Група ООПТБД-11 (Франція)

Національні страви народів Європи

Учасники святкового заходу з директором коледжу Піхотіною Л.М.