НККЕП

У НККЕП відсвяткували день закоханих

У НККЕП відсвяткували день закоханих

14 лютого увесь світ святкує День всіх закоханих, коли кожен може наважитись відкрити своє серце такому ніжному і трепетному почуттю, як кохання. Саме цей день окриляє та дарує надію на взаємне і вічне кохання.

Романтична атмосфера Дня Святого Валентина цього року панувала і в Новомосковському кооперативному коледжі економіки та права ім. С.В.Литвиненка.

Протягом тижня у фойє центрального корпусу працювала "Пошта закоханих": студенти кидали "валентинки" до скриньки, а потім чергові в ролі "купідона" розносили ці листівки коханим адресатам. Також Радою студентського самоврядування на чолі з Барсегян Кариною було створено чудову фотозону.

День Святого Валентина в нашому коледжі закінчився на динамічній та веселій ноті. Гарний настрій подарувало викладачам та студентам святково-розважальне шоу “Хто зверху?”, проведене у форматі відомого телешоу.

В запеклій боротьбі зійшлися  команди хлопців (Воїнський В., Грибанов Д., Жижин Т., Полтавець М.) та дівчат (Вергун М., Ханова А., Прозорова Д., Яланська Л.). Ведучими дійства були Садуненко В. та Смірнова Ю., які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку своїм командам.

Команда дівчат

Команда хлопців

       Кожен раунд ("Живі літери", "Хто я?", "Обмін ролями", "Зірки в ряд", "Вірю-не вірю") перевіряв різноманітні здібності суперників: ерудицію, інтелект, кмітливість. Дівчатам довелося розповісти, що вони знають про світ хлопців, і перевірити, чи згодні з цим самі юнаки.  Хлопці, в свою чергу, виконали аналогічне завдання щодо дівчат.

Команда хлопців

Команда дівчат

       Щоб команди та глядачі мали змогу перепочити,  студенти груп П-11, ГРС-11 та ООПТБД-11 підготували для всіх романтичні номери.

Співає Гордієнко Ірина

Романтичний танок від групи П-11

У результаті запеклого двобою перемогу здобули  дівчата. Ми вітаємо їх з перемогою! Підсумовуючи, скажемо тільки одне: хоч хлопці і дівчата постійно сперечаються, однак один без одного життя свого не уявляють…

Учасники гри