НФККЕП

Вітаємо нашого директора Піхотіну Любов Миколаївну з ювілейним днем народження!

Вітаємо нашого директора Піхотіну Любов Миколаївну з ювілейним днем народження!

Час гортає сторінки календаря, багато що змінюється у світі, але незмінною залишається душа цієї жінки. Мудрий керівник, вимогливий наставник, справжній професіонал своєї справи і, водночас, витончена і чарівна. Мова йде про директора Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка Піхотіну Любов Миколаївну.

Своє життя Піхотіна Л.М. присвятила невтомній, самовідданій педагогічній праці на благо людей та розбудові споживчої кооперації. Весь життєвий шлях директора НФККЕП є прикладом сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх обов’язків. За плечима Піхотіної Л.М. – багаторічний досвід і визнання. Професіоналізм і талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей, непересічні ділові та особисті риси – це все дало можливість Любові Миколаївні досягти значних успіхів у професійній діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Як і багато років тому, день Любові Миколаївни розписаний до хвилини, адже на контролі – кожний з аспектів діяльності коледжу: навчальний та виховний процес, фінансовий стан закладу освіти, гуртожиток… Кооперативний коледж весь час від сьогодення отримує якісь виклики, але завдяки мудрому та креативному керівництву Піхотіної Л.М. у колективу виробився своєрідний імунітет – пристосовуватись до нових умов роботи та долати перешкоди. Дистанційне навчання в умовах карантину – викладачі освоїли нові форми проведення занять, виховних заходів, конференцій, онлайн-тестувань з використанням новітніх ІТ-технологій. Підвищення тарифів на комунальні послуги – у коледжі здійснено заходи по покращенню енергоефективності. Треба збільшити контингент студентів НФККЕП – урізноманітнили форми профорієнтаційної роботи. Перелік заходів можна продовжувати і продовжувати. Навіть воєнне сьогодення змусило весь колектив згуртуватись навколо Любові Миколаївни, щоб дбати не лише про студентство, а й про людей, які, тікаючи від війни, потрапили у складні життєві обставини і зараз проживають у гуртожитку коледжу. Немає сумнівів, що цілеспрямованість і наполегливість, активність та надзвичайна відповідальність Піхотіної Л.М. стануть запорукою нових досягнень. А колектив для неї завжди у всьому буде надійною підтримкою.

До студентів у директора нашого коледжу теж особливий підхід. Піхотіна Л.М. вважає, що секрет успіху здобувача освіти – в дисципліні, відповідальності, готовності приймати виклики життя. Вона вміє радіти успіхам і близько сприймати невдачі своїх студентів, по-материнськи ставиться до кожного з них. А ще Любов Миколаївна дуже любить 1 вересня, з нетерпінням чекає початку кожного навчального року, коли стіни коледжу наповнюються звичним студентським щебетом.

Все, чим займається Любов Миколаївна, починаючи від такої складної та відповідальної роботи у коледжі й завершуючи домашніми клопотами, - це ті справи, в які вона вкладає душу і серце. Рідні Піхотіної Л.М. завжди поважають її роботу і з розумінням ставляться до її зайнятості. Але найбільша підтримка для неї – від чоловіка, сина та онука – найважливіших чоловіків у житті Любові Миколаївни.

18 червня Любов Миколаївна приймає вітання з ювілейним днем народження.

Шановна Любове Миколаївно! Ви – справжній лідер, талановитий керівник, мудрий наставник, душевна і щира людина. А ще ви чарівна жінка, дбайлива господиня, турботлива мама і лагідна бабуся. У цей святковий день, коли згадується зроблене й окреслюються плани на майбутнє, бажаємо вам, Любове Миколаївно, міцного здоров’я, щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів і звичайно ж мирного неба. Нехай вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей. Хай тепло вашої душі завжди повертається людською вдячністю! Ваші студенти та колеги чекають разом з вами неминучої перемоги України над ворогом, щоб зустріти новий навчальний рік у стінах НФККЕП! 

Бажаємо сонця, добра і любові,

Щасливими будьте і завжди здорові,

Щоб доля всміхалась і в будні, і в свята,

Життя на надію хай буде багате.

Нехай не минають ніколи удачі,

Хай серце лишається завжди гарячим,

Щоб тільки все гарне у домі велося,

Хай збудеться все, що іще не збулося!