НФККЕП

Перша декада вересня 2021 р. в НФККЕП

Перша декада вересня 2021 р. в НФККЕП

Цікавою, змістовною, насиченою різноманітними заходами стала для студентів НФККЕП перша декада нового 2021-2022 навчального року. Одразу після "Посвяти у студенти" 1 вересня для учасників навчального процесу почалася цікава подорож незвіданою Країною Знань.

Для студентів ІІ курсів почалася навчальна практика "Вступ до фаху":

08 вересня 2021 р. студенти економічного відділення НФККЕП групи ОО-21 в рамках навчальної практики "Вступ до фаху" провели зустріч із стейкхолдером: Новомосковським відділенням  АТ "Райффайзен Банк Аваль". Студенти ознайомилися з основними напрямками роботи банку, актуальними банківськими продуктами та поспілкувалися з випускниками коледжу 2021р., які вже працевлаштовані в банку (Чайковська Валерія, Пономаренко Аліна, Кисельов Роман). Цікава та корисна зустріч  продовжилася в мережі продовольчих супермаркетів "АТБ", де майбутніми обліковцями та податківцями був проведений моніторинг цін. НФККЕП системно співпрацює із роботодавцями та забезпечує працевлаштування своїх випускників уже протягом багатьох десятиліть.

10 вересня 2021р. студенти групи ОО-21 в рамках навчальної практики  «Вступ до фаху»  відвідали Новомосковську державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Дніпропетровській області. Гостинно зустрічали  студентів спеціальності 071 Облік і оподаткування (майбутніх колег) начальник Новомосковської ДПІ  Червоняща О.В., старший  державний  ревізор-інспектор Дніпровсько-Новомосковського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС  у  Дніпропетровській області  Сириця О.Л. та фахівець відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії території обслуговування Дніпровсько-Новомосковського регіону Гнітецька О.В. Студенти  не тільки  грунтовно  ознайомилися зі специфікою роботи сучасної податкової системи України та регіону, але ставили  гострі та актуальні  питання щодо оподаткування суб’єктів підприємницької  діяльності. Вони активно дискутували та  предметно обговорювали сучасні проблеми оподаткування та пропонували своє бачення  їх розв’язання. Зустріч стала надзвичайно корисною для студентів-майбутніх працівників податкової системи, занурила їх в  поглиблене  вивчення дисциплін  обраного фаху, дала поштовх до успішного та ефективного навчання в коледжі.

7 вересня 2021 року студенти групи ПТБД-21 (керівник Правда Н.В.) в рамках навчальної практики "Вступ до фаху" з метою ознайомлення з успішними торговельними підприємствами здійснили екскурсію до гіпермаркету "Метро" (смт. Слобожанське) та вузькоспеціалізованого торговельного підприємства "СУМКА" (м.Новомосковськ). Заняття на виробництві було не тільки надзвичайно видовищним, а й корисним для формування професійних компетентностей майбутніх підприємців.

Студенти групи ГРС-21 в рамках навчальної практики "Вступ до фаху" (керівники Войтович Н.М., Дідікова О.М., Сліпко В.О.) здійснили екскурсії до ресторанів та готелів "Смерекова хата", "Скриня" (м. Павлоград), "Радута" (с. Булахівка), "Релакс" (м. Новомосковськ). Студенти ознайомилися з інтер'єром ресторанів, формами обслуговування та меню, а також продегустували страви цих ресторанів.

8 вересня 2021 р. для студентів групи ГРС-21 в рамках навчальної практики "Вступ до фаху" проведено майстер-клас "Застилаємо ліжко в готелі" (керівник Сліпко В.О.). Студенти з цікавістю відпрацьовували елементи складання рушників для застилання ліжка.

В цей же період для першокурсників та студентів ІІ курсу пройшли презентації наукових товариств та гуртків:

7 вересня 2021 року відбулась презентація клубу соціологічних досліджень "Точка зору" (керівник Кулик Ю.В.). Студенти ознайомились з методологією та методикою соціологічних досліджень, отримали можливість взяти участь у пілотажному он-лайн опитуванні, запропонували актуальні теми для аналізу. Захід викликав інтерес у присутніх, більшість з яких виявили бажання приєднатися до роботи клубу.

8 вересня 2021 р. в НФККЕП відбулася презентація НТСВ "Discovery" (керівник Верблюд С.В.). Основне гасло зустрічі: "Чим краще я знаю економіку, тим ближче я до Нобелівської премії!". Головною метою роботи НТСВ в новому навчальному році стане оволодіння студентами науково-пізнавальною методологією економічних досліджень, розвиток наукового, економічного, стратегічного мислення та аналітичних здібностей студентів, вміння здійснювати узагальнення досліджуваних соціально-економічних явищ та процесів,  розширення світогляду й ерудиції у всіх напрямках сучасної економічної думки, оволодіння навичками реалізації  економічної політики при створенні власних старт-апів (start-up), проєктні інноваційні технології. Студенти запланували брати активну участь в Грантових проєктах міста та України.

8 вересня відбулася презентація НТСВ «Прецедент» (керівник Бубнєнкова О.О.). Студентам другого курсу був представлений проєкт плану заходів товариства на поточний навчальний рік, ознайомлено з результатами роботи товариства у минулі роки. Студенти взяли активну участь в обговоренні найбільш актуальних тем юриспруденції. Більшість присутніх виявили бажання приєднатися до наукової роботи товариства.

8 вересня відбулася презентація НТСВ "Лабораторія Правди" (керівник Правда Н.В.). Студенти ознайомилися з планом роботи НТСВ. Запропонували актуальні теми для дослідження споживчих товарів. Захід викликав інтерес у студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, більшість присутніх виявили бажання приєднатися до науково-дослідної роботи товариства.

9 вересня відбулася презентація НТСВ "Творчість і професіоналізм" (керівник Войтович Н.М.). Студенти ознайомилися з результатами роботи товариства за минулий рік та планом заходів на 2021-2022 навчальний рік. Студенти виявили бажання приєднатися до наукової роботи товариства.

10 вересня відбулася презентація гуртка "До витоків народних"(керівник Знахур Н.Л.). Студенти переглянули фотозвіт роботи гуртка за минулі роки і ознайомилися з планом роботи на новий навчальний рік. Перед студентами виступила студентка групи П-31 Мирна Валерія (член ради самоврядування коледжу) і запросила першокурсників взяти участь у виховній та волонтерській роботі коледжу, а також популяризувати збереження звичаїв та традицій українського народу. Захід викликав зацікавленість у присутніх, більшість студентів виявили бажання приєднатися до роботи гуртка.

Невід’ємною складовою студентів НФККЕП було і є спортивне життя, яке розпочалося тiльки-но закiнчилися урочистостi, присвяченi початку нового навчального року. За доброю традицією 8 вересня студенти всіх курсiв взяли участь у ранковiй зарядцi. Комплекс фiзичних вправ пiдготували студентки груп П-31 та П-32.

9 вересня у НФККЕП було проведено традицiйне спортивне свято "День здоров'я" пiд керiвництвом викладачiв фiзичного виховання Гаркуші О.А. та Мусієнка А.I. Студенти нового набору iз задоволенням взяли участь у конкурсах, пiдтримували один одного та своїх кураторiв пiд час змагань. I мiсце виборола група П-23 (куратор Кулик Ю.В), II - П-12 (куратор Бубнєнкова О.О.), III - група П-11 (куратор Знахур Н.Л.). I студенти, i викладачi отримали заряд бадьоростi та гарного настрою.

Новий 2021-2022 навчальний рік вже почався, а ми дивимось у майбутнє і пропонуємо випускникам закладів середньої освіти 2022 року приєднатись до нашої дружної родини під назвою НФККЕП. З цією метою вже декілька років поспіль для учнів 9 та 11 класів гімназій та ліцеїв м. Новомосковська проводиться презентація нашого закладу освіти та спеціальностей під назвою "Профорієнтаційний вернісаж".

Ось таким був початок 2021-2022 навчального року для студентів Новомосковського фахового кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В.Литвиненка. Сподіваємось, що подальші тижні навчання подарують учасникам навчального процесу нові події, ідеї та знайомства, цікаві лекції, зустрічі та заходи, приголомшливі результати і приємні несподіванки. І нехай клятий COVID не стане нам на заваді!